cialis en ligne
Komercinis pasiūlymas
  • Registruotis

UAB DNG Apskaita pasiūlymas dėl buhalterinių paslaugų teikimo 

Atsižvelgiant į esamą ekonominę situaciją Lietuvoje, siūlome Jums sutaupyti pasinaudojant mūsų apskaitos tvarkymo paslaugomis. Pasirašę buhalterinių paslaugų tiekimo sutartį su mumis, sutaupysite nemažai finansinių išteklių – nereikės pirkti buhalterinės programos ir įrengti buhalterio (-ės) darbo vietos, nemokėsite mokesčių nuo buhalterio (-ės) darbo užmokesčio, nesirūpinsite darbuotojo kvalifikacijos kėlimu ir gausite kokybiškas bei patikimas paslaugas už patrauklią kainą.

Jūsų įmonės apskaita bus tvarkoma pagal LR teisės aktus ir buhalterinės apskaitos standartus, naudojant modernią kompiuterizuotą apskaitos sistemą AGNUM. Vesdami apskaitą atsakome už savo darbo kokybę ir įsipareigojame atlyginti nuostolius, atsiradusius dėl mūsų netinkamo prievolių vykdymo ar nevykdymo. Mes siūlome patikimas ir viagra pas cher kokybiškas paslaugas, kurios padės priimti svarbius sprendimus, siekiant Jūsų įmonės tikslų įgyvendinimo ir konkurencingumo.

Siūlome ne tik tvarkyti buhalterinę apskaitą, bet ir esame pasiruošę Jus konsultuoti buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais; įkurti Jums naują įmonę, filialą, keisti įmonės duomenis; parengti Jums verslo planus (įmonės steigimui, paskolai gauti ar modernizuoti plėsti įmonės veiklą). 

Paslaugų įkainai

Paslaugų kaina nustatoma kiekvienu atveju individualiai, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Ji priklauso nuo įmonės veiklos pobūdžio, gaunamų ir siunčiamų dokumentų skaičiaus, ilgalaikio turto kiekio, darbuotojų skaičiaus ir pan. Šiuo metu taikome ypatingą pasiūlymą, naujai pradedančioms dirbti įmonėms. 

Atsižvelgdami į tai, jog naujai įmonei išlikti rinkoje pirmaisiais įkūrimo mėnesiais yra sunku ir visos išlaidos turi būti minimizuojamos, UAB DNG apskaita siūlo buhalterines paslaugas nuo 50 Eur. per mėnesį. 

 

Jeigu Jus domina mūsų paslaugos, susisiekite su mumis, ir mes per trumpiausią laiką pasistengsime pateikti konkrečiai jūsų įmonei suformuotą pasiūlymą.

 

Pagarbiai

Direktorė Jūratė Striaukienė

Biuro adresas

Aitvarų g. 56, LT 08400Vilnius

Darbo valandos:
Tik darbo dienomis 9.00 - 17.00
Savaitgaliais nedirbame

Rekvizitai

UAB "DNG apskaita"
Registracijos adresas: Aitvarų g. 56, LT-08400 Vilnius
Biuro adresas: Aitvarų g. 56, LT-08400 Vilnius
Įmonės kodas: 302317276
PVM kodas: 
Įmonės registravimo Nr.: 
Įmonės registravimo data: 
AB SEB bankas 70440
LT227044060006792612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre