Apie mus

Atsižvelgiant į esamą ekonominę situaciją Lietuvoje,
siūlome Jums sutaupyti pasinaudojant mūsų
apskaitos tvarkymo paslaugomis.

UAB DNG apskaita nuo 2009 metų veikianti ir sėkmingai teikianti kvalifikuotas finansines paslaugas bendrovė. Įmonė specialiuojasi buhalterinės apskaitos,  verslo ir mokestinių konsultacijų srityse. Tvarkome apskaitą nuo pirminių dokumentų  iki metinės finansinės atskaitomybės pateikimo, rengiame ataskaitas akcininkams ir kitoms valstybinės institucijoms.  UAB DNG apskaita paslaugos teikiamos visų juridinių tipų mažoms ir vidutinėms įmonėms Lietuvoje. Paslaugos teikiamos įvairaus profilio įmonėms: prekybinėms, gamybinėms ir palsaugų sektoriaus. Pas mus dirba kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys darbuotojai, todėl galime užtikrinti aukštą paslaugų kokybę bei profesionalų požiūrį į kiekvieną klientą. Atstovaujame įmonių interesus VMI, Sodroje ir kitose institucijose.

 

Mūsų misija – padėti augti Jūsų verslui. Perimdami visus buhalterinės apskaitos tvarkymo rūpesčius, siekiame, kad buhalterinės apskaitos tvarkymas būtų saugesnis, produktyvesnis, ekonomiškai efektyvesnis. Mes laikomės sistemos vientisumo bei skaidrumo principų, stengiamės, kad kiekvienas klientas visada būtų patenkintas.

 

 

Mūsų pranašumai:

Sudarius sutartį su mūsų bendrove, nereikia rūpintis darbuotoju, jo paieška, mokymais. Jūs iš karto būsite tikri, kad Jūsų įmonės buhalterinė apskaita bus tvarkoma profesionaliai ir nereikalaus papildomų investicijų dėl darbuotojų, kurios gali ir neatsipirkti.

 

Sutaupoma lėšų, kurias reikėtų skirti darbuotojo socialiniam draudimui ar darbuotojo darbo vietos įrengimui bei kitoms išlaidoms sudarant darbuotojui tinkamas darbo sąlygas. Praktika rodo, jog buhalterinę apskaitą tvarkanti įmonė reikalauja kone perpus mažiau išlaidų negu darbuotojas.

 

Apskaitą tvarkome pasitelkę pažangias šiuolaikines verslo valdymo sistemas.

 

Pagal poreikį klientui gali būti sukurta prieiga prie Jūsų įmonės buhalterinės apskaitos bazės, kurios prieigai reikalingas tik internetas bei tvarkinga kompiuterinė įranga ir visa informacija apie jūsų įmonę pasiekiama iš bet kurios darbo vietos Jums patogiu laiku.

 

Jūsų saugumui  mūsų veikla yra apdrausta bendruoju civilinės atsakomybės draudimu.

 

 

Kreipkitės ir mes pasiūlysime jums sprendimus geriausiai atitinkančius jūsų poreikius.